29 października 2012

współpraca - niespodzianka od Kamis'a


Właśnie otrzymałam przesyłkę-niespodziankę od Kamis'a. Zgadnijcie co może kryć się w środku tego pięknie zapakowanego pudełeczka?
Przepraszam, za jakość zdjęcia, ale niestety robione telefonem :(
Blogerki, które otrzymały również takie pudełeczko, proszone są o nie podpowiadanie ;)
Odpowiedź dzisiaj wieczorem na fb :) 

Widzieliście nową, odświeżoną i apetyczną, stronę internetową Kamis'a. Wzbogacona została o nowe sekcje, m.in. Klub Kamis z przepisami i radami od internautów.
Celem zmian na stronie www.kamis.pl jest zgromadzenie miłośników ziół, przypraw oraz gotowania wokół serwisu marki i zachęcenie do dzielenia się przepisami i poradami kulinarnymi.
Na nowej stronie www.kamis.pl zobaczymy nowy layout, a także nowe funkcjonalności i działy. Nowy layout jest lekki i apetyczny, zachęca internautów do śledzenia przepisów, a zaawansowana wyszukiwarka odnajduje w różnych kategoriach wszystkie przepisy w serwisie. Nawigacja strony jest przejrzysta i funkcjonalna dla użytkownika.  


____________________________
/*wpis zawiera lokowanie produktu/


3 komentarze:

  1. Paczuszki nie dostałam... nie lubi mnie Kamis chyba ;) ale wiem co w środku jest.. od innych blogerek.. więc co by nie psuć zabawy innym.... temat zawartości przemilczę ;) Zobaczymy czy ktoś zgadnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję współpracy ;) To dobra firma.

    OdpowiedzUsuń
  3. Co skrywało pudełeczko, już na fb :) chętnych zapraszam na fb :)

    OdpowiedzUsuń

© Cook Yourself 2012-2018

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością autorki blogu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie, bez wiedzy i zgody autorki blogu, jest zabronione.