14 listopada 2014

recenzja - Pizzeria Stopiątka w Łodzi / Pizza Portal

Pewnie nie jedna osoba, czytająca mój blog, korzystała z wszystkim nam znanym, portalu PizzaPortal.pl. Zapraszam Wszystkich na moją recenzję Pizzerii Stopiątki w Łodzi i opinię serwisu PizzaPortal.pl.

Pizzeria Stopiątka, znalazła się w Top Takeaway - Najlepsze Restauracje Pizzy Portal. Miałam możliwość sprawdzenia, czy rzeczywiście powinna się w tym zestawieniu znaleźć.
Top Takeaway – Najlepsze Restauracje to ranking PizzaPortal.pl prezentujący 100 Najlepszych Restauracji w całej Polsce. W tym plebiscycie znalazły się najlepsze restauracje dostępne na portalu, oferujące doskonałe jedzenie na dowóz.Jako, że z Mężem od czasu do czasu, robimy sobie leniwe wieczory (nie stoimy przy garach w kuchni ;)) - Portal ten, a dokładnie proces zamawiania i dostawy, nie jest nam obcy. Mamy swoją ulubioną pizzerię, z której bardzo często zamawiamy, więc Pizzeria Stopiątka, miała wysoko postawioną poprzeczkę. Czy ją przeskoczyła - dowiecie się na samym końcu :)


Teraz, kilka słów odnośnie procesu zamawiania jedzenia i dostawy.
Pizza Portal jest stroną bardzo przejrzystą i czytelną. Na samym początku, wpisujemy swoje miasto i adres. Po podaniu danych, pojawia nam się lista restauracji, gdzie możemy złożyć zamówienie. My szukaliśmy Pizzeri Stopiątki.Kolejnym krokiem jest wybór, z szerokiego menu, jedzenia. Pizzeria Stopiątka, oprócz pizzy, możemy znaleźć makaron i pierogi. My, żeby mieć całościowy obraz Pizzeri zamówiliśmy z każdej kategorii po daniu (no dobra przy pizzy zatrzymaliśmy się na dłużej - wybraliśmy firmową Stopiątkę, Bosto i Rimini, makaron - Zbójnicki i pierogi ze szpinakiem).

Po skompletowaniu menu - czas na zapłatę i weryfikację. Plusem Pizzy Portal jest różnorodność płatności - karta płatnicza, przelew, gotówka i karta payback.Po wypełnieniu wszystkich danych, akceptujemy warunki i czekamy. Prawda, że sposób składania zamówienia jest banalnie prosty? :) Nam wyskoczyło ponad 70 minut czekania. Nie przejęliśmy się tym za bardzo, bo nasze zamówienie złożyliśmy w sobotni wieczór. 


Przed upływem czasu, ok 15 minut, zadzwonił do nas Pan z Pizzerii Stopiatki, z informacją, że realizacja naszego zamówienia trochę się przeciągnie w czasie (15 - 20 minut), z powodu śliskiej nawierzchni na drodze i sporej ilości zamówień. W zamian mieliśmy dostać 10 zł rabat na kolejne zamówienie. Miło z Pana strony, ze nas poinformował. Jak powiedział, tak się zjawił. Razem z kolegą przynieśli gorące pizze, makaron i pierogi.

W zamian za opóźnienie, dostaliśmy wspomniany rabat i sok. Duży plus dla Pizzerii za dbanie o dobro klienta.


Teraz przyszła pora na degustację. 


Wszystko wyglądało mega apetycznie i jak pachniało. Pizze bogate w składniki i dobrze wypieczone, na pysznym cieście i z pysznym pomidorowym sosem. Makaron - dobry, chociaż delikatnie za słony, podobnie jak pierogi - ale to już kwestia osobista.  Mojemu Mężowi i Gościom smakowało.

Ogólnie Pizzeria Stopiątka spisała się na złoty medal. Wszystko smacznie i w miłej atmosferze. 
Jeśli jesteście z Łodzi, lub będziecie w Łodzi, z czystym sumieniem polecam Pizzerię Stopiątkę. Nie bez powodu zbiera same pozytywy w internecie. Mój za chwilę też tam się pojawi. Pizzeria Stopiątka bez powodu nie znajduje się na liście Top Takeaway - Najlepsze Restauracje.______
* wpis powstał przy współpracy z PizzaPortal.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Cook Yourself 2012-2017

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością autorki blogu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie, bez wiedzy i zgody autorki blogu, jest zabronione.