29 sierpnia 2017

Whiskey in The Jar - nowe miejsce na kulinarnej mapie Łodzi , Manufaktura

JAR w sercu, ROCK w menu, OGIEŃ na scenie!
W zeszłym tygodniu miałam okazję uczestniczyć podczas spotkania dla mediów, w nowo otwartej restauracji Whiskey in The Jar®. 

Jest to trzecia restauracja w Polsce. Pozostałe punkty to: Wrocław i Poznań. Miałam przyjemność bycia w każdej restauracji i bardzo ucieszyła mnie wieść, że w Łodzi również ona powstanie.

Przed spotkaniem dla mediów, w łódzkim Whiskey in The Jar® byłam dwa razy. Tak incognito, żeby sprawdzić, czy jest tak samo jak we Wrocławiu (bo wrocławska restauracja u mnie wygrywała na tamten moment). I nie pomyliłam się. Było bardzo smacznie i zaskakująco.

Wracając do spotkania, podczas niego dowiedzieliśmy się sporo o wystroju restauracji, posmakowaliśmy dania z kart (stek king zawsze wymiata!), do tego skosztowaliśmy każdego Jar'a* ! Ba! nawet powstał, dedykowany dla Łodzi - ManuJar. Wszystkie pyszne ale moim faworytem jest (od lat i zapewne nic to nie zmieni ;) Watermelon Jar <3 :="" b="" bierzcie="" ciemno="" dziecie="" dziewczyny="" go="" p="" w="" zadowolone="">


Jeśli chodzi o jedzenie, to co tu można dużo mówić. Mięcho, mięcho i jeszcze raz mięcho. Raj dla ziemi dla mięsożerców. Wszystko jest dobre, tatar, zupa j.lo, żeberka, burgery no i steki, podawane na gorącym kamieniu. Nie wyjdziecie głodni, bo porcje są ogromne i warto wydać na nie każdą złotówkę :)Styl restauracji, jest mocno rockowy, wiecie motory, skóra i te sprawy ;) Ja czuję się całkiem dobrze w takim wystroju. Łódzkim Whiskiey zajęli sie najlepsi z najlepszych - Tomasz Górnicki (rzeźby) i Kolektyw Monstfur (instalacje). 
Hitem jest Harley-Davidson®, własność szefa baru - Michała, umieszczony zaraz przy suficie na 1 piętrze. Zajrzyjcie tam koniecznie.


Jak to na Whiskey in The Jar®, nie mogło się obejść bez muzyki na żywo - w Łodzi również ona jest - 5 razy w tygodniu :)

A Ty byłeś w Whiskey in The Jar? Co najlepiej Tobie zasmakowało?


*czyli zaskakujące, autorskie drinki na bazie Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey serwowane w efektownych słoikach.

Adres:
Whiskey in The Jar®
Rynek Manufaktury
Restauracja jest czynna codziennie od 11 do 1 w nocy, kuchnia pracuje do 23:30 (w niedzielę do 22:30).

4 komentarze:

 1. Uwielbiam Whiskey! I również zawsze zamawiam tatar ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie napisane 😋aż slinka cieknie

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie byłam! Ale po tym opisie napewno się wybiore , bo od samego czytania zrobiłam się głoooodna 😍😍

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda na świetne miejsce, koniecznie je odwiedzę :D

  OdpowiedzUsuń

© Cook Yourself 2012-2018

Wszystkie zdjęcia i teksty są własnością autorki blogu. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie, bez wiedzy i zgody autorki blogu, jest zabronione.